جلسه و بازدید از شرکت هامون نایزه جهت تاسیس میز صنعت در دانشگاه کاشان
تاریخ : چهارشنبه، 27 ارديبهشت، 1396
موضوع : اخبار,


مدیر فناوری و ارتباطات علمی دانشگاه کاشان گفت: ارتباط علم با صنعت رمز اقتصاد مقاومتی است.

\r\n\r\n

دکتر علیرضا فرجی در بازدید از شرکت همونایزه، با بیان اینکه عدم ارتباط علمی و سیستماتیک بین دانشگاهها و صنایع ، گویای نارسایی این دو نهاد می باشد افزود: تحولات صنعتی به طورعمده از مراکز علمی و تحقیقاتی در دنیا آغاز گردیده و حال اینکه در شرایط کنونی ارتباطی بین این دو نهاد در کشور ما دیده نمی شود.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

وی نقش دانشگاه را برای حل این مشکل حایز اهمیت دانست و اظهار داشت: دانشگاه وظیفه دارد قسمتی از فعالیت های آموزشی و پژوهشی خود را در راستای حل مشکلات موجود در صنایع و حتی بهبود بخشی به آن جهت دهی نماید.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

وی اظهار داشت: در همین راستا مدیریت ارتباط با صنعت دانشگاه کاشان در پی ایجاد یک مدل جدید، فعال و کاربردی از ارتباط با صنایع تحول خواه می باشد و پیرو توجه به استقبال شرکت همونایزه به عنوان پیشقراول استفاده از توان دانشگاه، ضمن بازدید از این صنعت مقرر گردید کرسی در اختیار این شرکت قرار گیرد و ضمن استقرار یک نیروی رابط امکان همکاری جهت اجرای مشترک طرح ها، پایان نامه ها، نمایشگاه ها، کارورزی و کارآموزی ها و مبادله تجربیات عملیاتی گردد.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

مدیر فناوری و ارتباطات علمی دانشگاه کاشان اظهار امیدواری کرد: تا ظرف چند هفته آینده، عمده صنایع مهم کاشان، صاحب یک کرسی در دانشگاه جهت تعمیم و تعمیق همکاری ها ایجاد شود و بدون شک یکی از اصلی ترین وظایف دانشگاه در ایجاد اقتصاد مقاومتی و پویا همین ارتباط دوجانبه خواهد بود.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

\"\"

\r\n\r\n

\"\"

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

\"\"\"\"

منبع این مقاله : مرکز رشد دانشگاه کاشان
http://roshd.kashanu.ac.ir/

آدرس این مطلب :

http://roshd.kashanu.ac.ir//modules.php?name=News&file=article&sid=248&title=جلسه-و-بازدید-از-شرکت-هامون-نایزه-جهت-تاسیس-میز-صنعت-در-دانشگاه-کاشان