بازدید جمعی از دانشگاهیان دانشگاه کاشان از مرکز تولید ماهیان زینتی منطقه راوند
تاریخ : يکشنبه، 24 ارديبهشت، 1396
موضوع : اخبار,


\r\n

\"اساس

\r\n
\r\n\r\n
\r\n

 

\r\n\r\n

مدیر مرکز رشد و رئیس مرکز کارآفرینی دانشگاه کاشان با بیان اینکه امروزه از جمله وظایف دانشگاه ها را نه تنها ارتباط با جامعه بلکه تعیین و تبیین راهبردهای جامعه، تعریف می کنند، گفت: اصل و اساس تحقیقات دانشگاه ها باید متناسب با مشکلات، توانمندی ها و پیشرفت های هر بوم باشد.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

داوود حسنعلیان در حاشیه بازدید جمعی از دانشگاهیان دانشگاه کاشان از مرکز تولید ماهیان زینتی منطقه راوند کاشان، با اشاره به اینکه این منطقه با خلق فرصت اقتصادی مردمی، تبدیل به بانک اطلاعات کاربردی پرورش ماهیان زینتی شده است خاطر نشان کرد: اگر بین رشته های مرتبط با دانشگاه و فعالیت های اقتصادی هر جامعه، ارتباط منطقی برقرار نشود هر دو نهاد زیان خواهند دید.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

رئیس مرکز کارآفرینی دانشگاه کاشان اظهار امیدواری کرد: رشته‎ های علوم زیستی ضمن ارتباط با فعالیت های اقتصادی مرتبط در منطقه، ضمن حل و رفع موانع، قدم های اساسی برای پیشرفت و فناوری، به خصوص در زمینه تولید، تکثیر و تحقیق در مورد ماهیان زینتی راوند به عنوان قطب مهم تولید این محصول باشد.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

حسنعلیان تاکید کرد: ایجاد واحد طرح و توسعه، هدایت تحقیقات دانشجویان به سمت بهره وری بالاتر، همکاری با بخش خصوصی جهت تولید خوراک ماهیان، استفاده از روش های نوین بازاریابی و تجاری سازی و نهایتاً ایجاد میز (دفتر) ماهیان زینتی به عنوان مکان اتصال این دو نهاد می تواند حوزه های پژوهشی و فناوری را به تولید و بازار ماهیان زینتی متصل نماید.

\r\n\r\n

 

\r\n\r\n

\"\"

\r\n
منبع این مقاله : مرکز رشد دانشگاه کاشان
http://roshd.kashanu.ac.ir/

آدرس این مطلب :

http://roshd.kashanu.ac.ir//modules.php?name=News&file=article&sid=247&title=بازدید-جمعی-از-دانشگاهیان-دانشگاه-کاشان-از-مرکز-تولید-ماهیان-زینتی-منطقه-راوند