- جلسه و بازدید از شرکت هامون نایزه جهت تاسیس میز صنعت در دانشگاه کاشان @ مرکز رشد دانشگاه کاشان

اخبار,چهارشنبه، 27 ارديبهشت، 1396 289admin

مدیر فناوری و ارتباطات علمی دانشگاه کاشان گفت: ارتباط علم با صنعت رمز اقتصاد مقاومتی است.

دکتر علیرضا فرجی در بازدید از شرکت همونایزه، با بیان اینکه عدم ارتباط علمی و سیستماتیک بین دانشگاهها و صنایع ، گویای نارسایی این دو نهاد می باشد افزود: تحولات صنعتی به طورعمده از مراکز علمی و تحقیقاتی در دنیا آغاز گردیده و حال اینکه در شرایط کنونی ارتباطی بین این دو نهاد در کشور ما دیده نمی شود.

 

وی نقش دانشگاه را برای حل این مشکل حایز اهمیت دانست و اظهار داشت: دانشگاه وظیفه دارد قسمتی از فعالیت های آموزشی و پژوهشی خود را در راستای حل مشکلات موجود در صنایع و حتی بهبود بخشی به آن جهت دهی نماید.

 

وی اظهار داشت: در همین راستا مدیریت ارتباط با صنعت دانشگاه کاشان در پی ایجاد یک مدل جدید، فعال و کاربردی از ارتباط با صنایع تحول خواه می باشد و پیرو توجه به استقبال شرکت همونایزه به عنوان پیشقراول استفاده از توان دانشگاه، ضمن بازدید از این صنعت مقرر گردید کرسی در اختیار این شرکت قرار گیرد و ضمن استقرار یک نیروی رابط امکان همکاری جهت اجرای مشترک طرح ها، پایان نامه ها، نمایشگاه ها، کارورزی و کارآموزی ها و مبادله تجربیات عملیاتی گردد.

 

مدیر فناوری و ارتباطات علمی دانشگاه کاشان اظهار امیدواری کرد: تا ظرف چند هفته آینده، عمده صنایع مهم کاشان، صاحب یک کرسی در دانشگاه جهت تعمیم و تعمیق همکاری ها ایجاد شود و بدون شک یکی از اصلی ترین وظایف دانشگاه در ایجاد اقتصاد مقاومتی و پویا همین ارتباط دوجانبه خواهد بود.

 

 

منبع:

درجه 0/5 (0%) (0 رای)

بدون برچسب
لینک های اشتراکی
ارسال به بلینک لیست ارسال به خوشمزه ارسال به ديگ ارسال به فرل ارسال به ردديت ارسال به تکنوراتي ارسال به یاهو مای وب ارسال به 100 درجه کلوب ارسال به بالاترین ارسال به دنباله ارسال به مهندس ارسال به استامبل ارسال به نتوز ارسال به فرندفید ارسال به تویتر ارسال به فیس بوک ارسال به سیمپی ارسال به Windows Live اشتراک گذاری در گوگل ارسال لینک از طریق یاهو مسنجر برای دوستان ارسال به سرویسهای دیگر
پیوندهای مرتبط

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .