اطلاعیه,چهارشنبه، 6 ارديبهشت، 1396 160admin

حضور شرکتهای دانش بنیان مر کز رشد د پنجمیتن  نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی 4 تا 7 اردیبهشت ماه در محل نمایشگاههای بین المللی تهران 

 

شرکت دانش بنیان فن دقیق کوثر

 

شرکت دانش بنیان مغناطیس دانش پژوه

 

شرکت دانش بنیان فناوران فیزیک نور

 

شرکت دانش بنیان​ شرکت سی زان پردازش کویر 

نمایشگاه ساخت ایران به واسطه نوع مخاطبین دانشگاهی خود هرساله شاهد حضور تعداد بیشماری از اساتید و دانشجویان کشور است. فرصت چهار روزه این نمایشگاهزمانخوبی جهت بررسی آکادمیک و فنی محصولات تولید ساخت داخل است.

 

شرکت سی زان پردازش کویر که سومین سال حضور پیاپی خود را در این نمایشگاه تجربه می کرد، همچو سالهای پیش؛ با ارائه محصولات جدید و به روزرسانیمحصولاتپیشین، شاهد حضور گسترده بازدیدکنندگان و مسئولین در غرفه خود بود.

 

ویژگی های فنی و تکنیکال محصولات سی زان در این نمایشگاه مورد توجه و تحسین استید حوزه مکانیک، برق و کامپیوتر گرفت. قابلیتهای جدید نسل سوم پرینترهای هبعدیFDM ، رونمایی از پرینتر سه بعدی با تکنولوژی SLA ، رونمایی از دستگاه سی ان سی و برش لیزر رومیزی در کنار به نمایش گذاشتن نمونه های زیبا و کاربری از پرینترهایسهبعدی در غرفه شرکت سی زان از جمله نکات چشمگیر این سری از نمایشگاه مواد و تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران iranlabexpo بود.

 

 

منبع:

درجه 4/5 (80%) (1 رای)

بدون برچسب
لینک های اشتراکی
ارسال به بلینک لیست ارسال به خوشمزه ارسال به ديگ ارسال به فرل ارسال به ردديت ارسال به تکنوراتي ارسال به یاهو مای وب ارسال به 100 درجه کلوب ارسال به بالاترین ارسال به دنباله ارسال به مهندس ارسال به استامبل ارسال به نتوز ارسال به فرندفید ارسال به تویتر ارسال به فیس بوک ارسال به سیمپی ارسال به Windows Live اشتراک گذاری در گوگل ارسال لینک از طریق یاهو مسنجر برای دوستان ارسال به سرویسهای دیگر

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .