اخبار,چهارشنبه، 26 آبان، 1395 705adminدر این  بازدید خانم دکتر میدانی، مدیر اطلاعات سلامت دانشگاه علوم پزشکی و آقای دکتر نبوتی، عضو هیأت علمی گروه مدیریت و فن آوری اطلاعات و مسؤول واحد آموزش مجازی دانشگاه حضور داشتند. ابتدا خانم دکتر میدانی اظهار داشت: اطلاعات ما در حوزه ی علوم پزشکی پراکنده است. نرم افزارهایی که دانشجویان تولید می کنند پاسخگوی نیازهای بیمارستان نیست و کاربران آن را نمی پسندند. نیاز به حمایت داریم تا دانش ما به نرم افزار تبدیل شود. باید نقطه ی شروع همکاری و زمینه ی کار مشترک با دانشگاه کاشان و مرکز رشد مشخص گردد. نظام سلامت در حوزه ی  IT داده های خوبی دارد. به فن مذاکره نیز نیاز داریم.

سپس آقای دکتر نبوتی به وجود داده های خوب در حوزه ی مرکز تحقیقات تروما و معاونت غذا و دارو اشاره کرد و افزود: شرکت های مرکز رشد می توانند در زمینه ی نسخه نویسی الکترونیک که با موانع فنی و فرهنگی روبروست، به ما کمک کنند. کشورهای اروپایی در این زمینه به آمار 100 درصد نزدیک شده اند. همچنین می توانیم در زمینه ی آموزش مجازی و شبیه سازی جهت آموزش همکاری کنیم.

سپس آقای دکتر ابراهیم پور عضو هیأت علمی و معاون پژوهشی دانشکده ی مهندسی و کامپیوتر اظهار داشت: یک پروژه ی اندرویدی جهت پزشکان نوشته شده و آماده است. نیازمند احیای شورای راهبردی دانشگاه علوم پزشکی که در رابطه با سیاستگزاری پروژه های آی تی فعالیت می کرد، هستیم. اکنون وقت رسیدگی به طرح هوشمند سلامت است. در حال راه اندازی پژوهشکده ی  big data هستیم.

دکتر رفیعی پور عضو هیأت علمی و رئیس پژوهشکده ی اسانسهای طبیعی دانشگاه کاشان داشتن اطلاعات اشاره شده را برای گروه بیوتکنولوژی دانشگاه کاشان بسیار مفید دانست. وی خاطر نشان کرد باید همکاری کنیم و گره ها را باز کنیم تا به جامعه خدمت کنیم. کلنگ یک پژوهشگاه در رابطه با سرطان در حوزه ی بیوتکنولوژی  در دانشگاه کاشان به زمین زده شده است.

سپس نمایندگان واحدها ضمن معرفی خود زمینه های همکاری با دانشگاه علوم پزشکی را بر شمردند:

آقای زارعی از هسته ی رضوان: در رابطه با برنامه نویسی اندرویدی و تولید بازی در حوزه ی سلامت می توانیم نیازها را برطرف کنیم. دانشگاه می تواند با شورای عالی فضای مجازی که در اداره ی ارشاد تشکیل شده است همکاری کند.

آقای نیکوکار از شرکت سیزان خواستار تهیه ی لیست موضوعات مورد نیاز در دانشگاه علوم پزشکی و ارائه آن به واحدهای مرکز رشد شد.

دکتر روحانی: زمینه ی نرم افزاری کردن بحث طب سنتی بسیار موجود است. می توان کاشان را قطب طب سنتی کشور کرد.

آقای حنطه از هسته ی اسپاد ضمن اشاره به شروع به کار نرم افزار تروما در مرکز سینای دانشگاه تهران اعلام کرد که کدگزاری آن در هسته ی اسپاد، مستقر در مرکز رشد، انجام شده است.

منبع:

درجه 1/5 (20%) (1 رای)

بدون برچسب
لینک های اشتراکی
ارسال به بلینک لیست ارسال به خوشمزه ارسال به ديگ ارسال به فرل ارسال به ردديت ارسال به تکنوراتي ارسال به یاهو مای وب ارسال به 100 درجه کلوب ارسال به بالاترین ارسال به دنباله ارسال به مهندس ارسال به استامبل ارسال به نتوز ارسال به فرندفید ارسال به تویتر ارسال به فیس بوک ارسال به سیمپی ارسال به Windows Live اشتراک گذاری در گوگل ارسال لینک از طریق یاهو مسنجر برای دوستان ارسال به سرویسهای دیگر
پیوندهای مرتبط
 مطالب بیشتر در مورد اخبار,
· سایر مطالب نوشته شده توسط admin

پربازدیدترین مطلب در زمینه :2
شرکت مغناطیس دانش پژوه کاشان [777  بازدید]
بازدید مسؤولین واحد مدیریت اطلاعات سلامت دانشگاه علوم پزشکی کاشان از مرکز رشد [705  بازدید]
شرکتهای فن دقیق کوثر و فناوران فیزیک نور دانش بنیان شدند. [677  بازدید]
ششمين رويداد ايده پردازي توسط مرکز کارآفرینی دانشگاه کاشان برگزار شد. [625  بازدید]
شرکت ریگ سبز کویر، مستقر در مرکز رشد، دانش بنیان شد. [408  بازدید]
معرفي اساتيد فناور مستقر در مركز رشد دانشگاه کاشان [385  بازدید]
پیام قدردانی رئیس دانشگاه کاشان از مدیر مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه [199  بازدید]
جلسه و بازدید از شرکت هامون نایزه جهت تاسیس میز صنعت در دانشگاه کاشان [192  بازدید]
بازدید دانشجویان گروه کامپیوتر دانشگاه فنی و حرفه ای دختران کاشان [161  بازدید]
بازدید جمعی از دانشگاهیان دانشگاه کاشان از مرکز تولید ماهیان زینتی منطقه راوند [142  بازدید]

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .