اخبار,دوشنبه، 19 مهر، 1395 726adminشركتهای فن دقيق كوثر و فناوران فيزيك نور كه در مركز رشد دانشگاه كاشان مستقر مي باشند، موفق به اخذ گواهينامه ي دانش بنيان شدند. شرکت فن دقیق کوثر با ايده ي « توليد و بهبود سازي تجهيزات آزمايشگاه هاي تحقيقاتي به ويژه آزمايشگاه­ هاي سلول ­هاي خورشيدي نانو ساختار » و شرکت فناوران فیزیک نور با ايده ي « طراحي و ساخت طيف سنج نوري » در مركز رشد دانشگاه كاشان مستقر مي باشند. از اين پس اين شركتها مي توانند از خدمات و تسهيلات صندوق نوآوري و شكوفايي كه در قانون پيش بيني شده است، استفاده نمايد.

ضمن تبريك به آقايان دكتر سيد محمد باقر قرشي و دکتر مجید ناظری، مدیران عامل و اعضای هيأت علمي دانشگاه كاشان و همكارانشان، موفقيت هر چه بيشتر اين شركتها را آرزومنديم.

منبع:

درجه 4/5 (80%) (1 رای)

بدون برچسب
لینک های اشتراکی
ارسال به بلینک لیست ارسال به خوشمزه ارسال به ديگ ارسال به فرل ارسال به ردديت ارسال به تکنوراتي ارسال به یاهو مای وب ارسال به 100 درجه کلوب ارسال به بالاترین ارسال به دنباله ارسال به مهندس ارسال به استامبل ارسال به نتوز ارسال به فرندفید ارسال به تویتر ارسال به فیس بوک ارسال به سیمپی ارسال به Windows Live اشتراک گذاری در گوگل ارسال لینک از طریق یاهو مسنجر برای دوستان ارسال به سرویسهای دیگر
پیوندهای مرتبط

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .